Ubranka dla Psów

Ubranka dla Psów

W nadchodzących chłodnych dniach warto pomyśleć o swoich pupilach i zabezpieczyć je przed wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wiele ras doskonale radzi sobie podczas spacerów i zabawy w niższych temperaturach, jednak brodzenie w śniegu i marznącym deszczu dla małych ras jest niezwykle uciążliwe.

Na szczególną uwagę zasługują szczenięta, psy starsze i schorowane, rasy krótkowłose i mniej aktywne pieski, utrzymywane w ocieplanych pomieszczeniach. Są one bardziej narażone na ryzyko przeziębienia, dlatego warto zaopatrzyć się w odzież chroniącą przed deszczem i śniegiem, a także taką, która pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę ciała.

Dostępne są rozmaite rodzaje ubrań funkcjonalnych dedykowane psom, mają one różne
zastosowanie i należy pamiętać, że dostosowane są do odmiennych warunków pogodowych. Dzianinowe bluzy lub sweterki świetnie sprawdzą się w chłodne lecz suche dni, natomiast kombinezony, płaszczyki wodoodporne bardziej przydadzą się podczas deszczowych spacerów.

Należy pamiętać, aby ubranko było dobrze dopasowane do wielkości psa, nie może ono krępować ruchów zwierzęcia, zsuwać się lub uciskać. Główne wymiary jakie należy brać pod uwagę przy doborze odzieży to długość tułowia mierzona od karku do nasady ogona oraz obwód klatki piersiowej mierzony w najszerszym miejscu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem różnorodnych ubrań dla Państwa czworonogów.Relatywne produkty