Karmy i akcesoria dla kotów

Mimo, że są wielkimi indywidualistami, potrzebują naszej opieki i zapewnienia im jak najlepszych warunków - między innymi poprzez zadbanie o ich pełne brzuszki i możliwość utrzymania czystości. Dlatego też, nasz sklep zoologiczny online proponuje tak szeroki wybór, jeśli chodzi nie tylko o jedzenie, ale również o akcesoria i kosmetyki dla kotów. Każdy opiekun mruczka z pewnością znajdzie u nas produkty idealne dla swojego pupila!

Mokre czy suche karmy?

Jedzenie dla kotów to szeroki wybór produktów zarówno mokrych, w puszkach czy saszetkach, jak i suchych. Wielu opiekunów miesza obie opcje i proponuje swoim czworonożnym przyjaciołom raz dziennie karmę suchą a raz mokrą; inni mogą dawać je jednocześnie lub mieszać z jedzeniem weterynaryjnym, poleconym przez specjalistę z powodu problemów zwierzaka.

Akcesoria na co dzień

Zooperia.pl to także szeroki wybór wszelkiego rodzaju dodatków, takich jak miseczki, kuwety, budki czy półki do zawieszenia na kaloryfery lub do przyczepienia na ścianie. Szeroka gama koszy oraz legowisk w formie budek z pewnością ucieszy każdego mruczka!

Nasze akcesoria także kosmetyki, takie jak szampony, odżywki i preparaty uspokajające. Możliwe jest również zaopatrzenie się w np. chusteczki nawilżane do uszu, jako że koty często same nie dają rady dokładnie wyczyścić tej części ciała.

Zooperia.pl to nie tylko karmy, ale również kosmetyki! Zapraszamy każdego opiekuna mruczącego zwierzaka do zapoznania się z ofertą i zakupów!

Najlepsze produkty dla Kotów

 1. Culinary Meat Junior Farm Poultry karma dla kociąt z drobiem
  Culinary Meat Junior Farm Poultry karma dla kociąt z drobiem
  Happy cat
  Już od 14,30 zł
 2. Culinary Meat Farm Lamb Senior karma dla kotów z jagnięciną
  Culinary Meat Farm Lamb Senior karma dla kotów z jagnięciną
  Happy cat
  Już od 14,50 zł
 3. Culinary Atlantic Salmon Senior karma dla kotów starszych
  Culinary Atlantic Salmon Senior karma dla kotów starszych
  Happy cat
  Już od 14,30 zł
 4. Culinary Farm Poultry karma dla kotów
  Culinary Farm Poultry karma dla kotów
  Happy cat
  Już od 13,89 zł
Żwirki dla kotów
Drapaki dla kota
Jak transportować kota?
Kocimiętka, waleriana i matatabi