Karmy i akcesoria dla psów

W ramach naszej oferty proponujemy nie tylko jedzenie oraz karmę weterynaryjną, ale również kosmetyki i akcesoria dla psów. Każdy opiekun tych uwielbiających towarzystwo człowieka czworonogów z pewnością znajdzie u nas to, czego akurat potrzebuje - niezależnie czy jest to smycz, maszynka lub trymer dla długowłosego pupila, czy może akcesoria szkoleniowe.

Jakie jedzenie?

Karmy dla psów mogą przytłaczać niejednego opiekuna swoją różnorodnością. Aby wybrać najodpowiedniejszy wariant dla swojego czworonoga, najlepiej jest kierować się potrzebami danej rasy lub naszego ulubieńca. Warto zwrócić uwagę na karmy pod względem ich składników a także próbować różnych opcji – z pewnością sami zauważymy, która wywołuje najszybsze merdanie ogonem u zawsze głodnego czworonoga! Posiadamy również pożywienie weterynaryjne, które zalecane jest pupilom po zabiegach lub z problemami zdrowotnymi. Stosowanie takich produktów zleca specjalista.

Kosmetyki i inne

W naszej ofercie, oprócz jedzenia, znajdują się również kosmetyki, takie jak szampony czy spraye do czyszczenia uszu. Możliwe jest także zaopatrzenie się w akcesoria takie jak budy przenośne czy wybiegi dla szczeniaków. Posiadamy również szeroki wybór identyfikatorów, adresówek i innych produktów, które można przyczepić do smyczy lub szelek, i które zwiększą bezpieczeństwo czworonoga podczas spaceru. Lampki czy diody sprawdzą się szczególnie zimą, kiedy często jesteśmy zmuszeni wychodzić z psem po ciemku.

Najlepsze produkty dla Psów

Ubranka dla Psów
Witaminy i suplementy dla psów
Zabawki edukacyjne dla psa
Ochrona przed upałem