Karma dla psów

Karma

W ofercie sklepu zoologicznego Zooperia.pl nie mogło zabraknąć jedzenia dla czworonogów! Karmy dla psów suche i mokre to podstawa żywienia naszych pupili – upewnijmy się więc, że są one pełnowartościowe i dostosowane do wymogów zdrowotnych naszych zwierzaków.

Najlepsza karma dla psa

Nie ma jednego uniwersalnego najlepszego jedzenia dla zwierzaka. Każdy czworonóg może mieć inne wymagania, zmagać się z różnymi chorobami lub schorzeniami a także charakteryzować się innym zapotrzebowaniem na dane składniki ze względu na rasę. W naszej ofercie znajduje się jedzenie zarówno suche i mokre. Wiele zwierzaków otrzymuje pożywienie dwa razy dziennie, stąd też opiekunowie często mogą stosować suchą i mokrą karmę wymiennie. Nie zmienia to faktu, że warto wypróbować kilka różnych wariantów, co pozwoli zauważyć, które z nich najbardziej przypadną do gustu naszym pupilom.

Szeroki wybór pożywienia suchego i mokrego

Karma dla psów to nie jeden prosty skład - to wiele różnych składników polecanych dla różnych czworonogów. Możemy wybrać wariant bez zboża lub też opcję najlepszą dla pupili, które mają problemy z nadwagą, ze stawami lub z niewydolnością nerek. Oczywiście, istnieje także opcja, jaką jest zakupienie wariantu z danego mięsa - np. z drobiu, wołowiny, mięsa ryb czy też z warzywami. Dzięki tak szerokiej ofercie, każdy z pewnością wybierze najlepszy rodzaj dostosowany dla potrzeb i gustu swojego zwierzaka.

Co do karmy?

Oprócz jedzenia suchego i mokrego, każdy opiekun z pewnością zechce mieć pod ręką wszelkiego rodzaju przekąski i smaczki, czy to po to, żeby sprawić zwierzakowi przyjemność, pochwalić go za coś, czy nauczyć komend. W ofercie posiadamy zarówno smaczki zapakowane przez producenta, jak i sprzedawane przez nas na sztuki lub na wagę. Znajdziemy więc zarówno opakowania z najlepszymi suchymi przysmakami z mięsa, jak i wędzone lub suszone kawałki, np. wieprzowiny, dziczyzny lub rybne. Proponujemy również przekąski np. serowe, które na pewno znajdą swoich psich amatorów.

Karma dla szczeniaków

Dzięki wybraniu odpowiednich filtrów podczas wyszukiwania, możliwe jest przeglądanie proponowanych przez nas produktów ze względu na wiek psa. Oferujemy zarówno jedzenie, które będzie najlepsze dla szczeniaków, jak i dorosłych psów. Karma dla seniorów (głównie mokra) to także istotny dział, w którym możemy zakupić odpowiednie pożywienie dla naszych starszych pupili, aby zapewnić im dobre samopoczucie pomimo upływającego czasu.

Zooperia.pl najlepsza dla Twojego psa!

Niezależnie, czy poszukujesz jedzenia suchego lub mokrego, warto zaznajomić się z szeroką ofertą, jaką przygotował sklep zoologiczny online Zooperia.pl! Dzięki naszym propozycjom, zaopatrzysz się w ulubione przysmaki Twojego pupila i zadbasz o to, aby otrzymywał odpowiednie składniki odżywcze wraz z pełnowartościowym pożywieniem.

Produkty 1-47 z 964

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę