First Bites pokarm dla narybku

Marka: Hikari Hikari
Rodzaj: Granulat
Więcej informacji
8,40 zł
W magazynie
SKU# 042055200950
-
+

Wyspecjalizowany pokarm dla narybku, dostarczający odpowiednie składniki odżywcze, przyspieszający wzrost masy ciała, chroniący przed deformacjami i niedoborami mikroelementów.

Podstawowy pokarm dla młodych ryb. Specjalnie dobrane składniki zapewniające nowo narodzonym rybkom niezbędną równowagę składników odżywczych, wymaganą podczas pierwszych dni życia. Bogaty w białka, tłuszcze i węglowodany zapewni narybkowi wspaniałą formę, wysoką odporność na infekcje oraz prawidłowy rozwój narządów wewnętrznych. Unikalny proces suszenia i granulacji w niskich temperaturach zapobiega niszczeniu witamin, minerałów i składników odżywczych, których narybek potrzebuje by zdrowo się rozwijać. Wolno tonąca karma częściowo unosząca się na powierzchni i częściowo w toni, pomaga rozwinąć odpowiednie nawyki żywieniowe oraz uniknąć utraty narybku w skutek chorób po przekarmieniu. Pokarm jest wydajny, trawiony w całej objętości przez co nie degraduje czystości biologicznej wody w akwarium.

Skład: mączka rybna, mączka pszenna, mączka z kryli, mączka sojowa, suszone drożdże piwne, mączka z suszonych wodorostów, spirulina, otrębyu ryżowe, czosnek, DL-metionina, minerały

Składniki analityczne: proteiny surowe 31%, tłuszcz surowy 4%, włókna surowe 3%, popiół 10%, wilgotność 9%

Zawartość: 10 g

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:First Bites pokarm dla narybku
Twoja ocena