Marin Reef Salt sól morska

Marka: Sera Sera
Symbol: SE-05465
Więcej informacji
301,89 zł
W magazynie
SKU# 4001942054652
-
+

Nowa sera marin reef salt to najwyższej jakości sól klasy premium w składzie podobna do naturalnej soli, występującej w wodzie morskiej z rafami koralowymi. Jest całkowicie syntetyczna więc nie zawiera jakichkolwiek zanieczyszczeń. Wysoka jakość produktu redukuje stres podczas podmian wody.

  • Spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych bezkręgowców: np. korali twardych. Skutecznie zapobiega niedoborom.
  • sera marin reef salt zawiera wszystkie niezbędne makro- i mikroelementy, które w organizmach morskich pełnią kluczowe funkcje np. w rozwoju szkieletu bezkręgowców oraz w produkcji enzymów czy barwników.
  • Szybko i łatwo się rozpuszcza, dzięki drobnemu uziarnieniu i użyciu do produkcji czystych związków chemicznych.

Zalecane dawkowanie: Rozpuść w odchlorowanej wodzie z kranu lub w wodzie oczyszczonej metodą odwróconej osmozy (33 g/l). Sól należy zastosować w akwarium niezwłocznie po krótkim napowietrzeniu i intensywnym zmieszaniu. Do dostosowania gęstości (1,022 – 1,024 lub 48 – 52 mS/cm) użyj areometru (pomiar gęstości), refraktometru lub konduktometru. Unikaj zmian gęstości podczas podmian wody i nie sporządzaj stężonych roztworów. Nigdy nie rozpuszczaj soli bezpośrednio w akwarium, ale w odpowiednim plastikowym pojemniku! Dla uzyskania jak najlepszych wyników zaleca się podmianę 5 – 10% wody na tydzień. W celu usunięcia związków chloru z wody przeznaczonej na przygotowane soli użyj sera aquatan, a dla poprawy ogólnych warunków stosuj sera marin bio reefclear regularnie.

Zawartość: 20 kg

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Marin Reef Salt sól morska
Twoja ocena