Mini Algae Wafers pokarm roślinny

Rodzaj: Tabletki
Więcej informacji
10,79 zł
W magazynie
SKU
042055214032
-
+

Miniaturowe dyski dla ryb roślinożernych połykających pokarm w całości. Codzienna dieta dla ryb słodkowodnych i morskich, które żerują przy dnie lub w środku toni zbiornika.

Pokarm ma postać porowatych mini dysków o średnicy około 4 mm. Dyski mogą być konsumowane przez ryby w całości, ponieważ szybkość nasiąkania i ich kształt oraz struktura ułatwia przełykanie. Taka forma pożywienia w pełni odpowiada zwyczajom i preferencjom pokarmowym ryb roślinożernych, które bytując na dnie zbiornika, stale go patrolują i przeszukują a wybierają na pokarm wszystko co opada z powierzchni wody. Twardość pokarmu jest tak dobrana, aby przełyk ryby nie został zablokowany, ale i jednocześnie by sam pokarm nadmiernie się nie rozpadał. Produkt zawiera dużo wartościowych składników roślinnych między innymi, hodowlaną czystą spirulinę i algi chlorella, jest też zasobny w łatwo metabolizowane ustrojowo minerały, witaminy i mikroelementy. Pokarm zapewnia regularny wzrost masy ciała i szkieletu oraz wzmacnia odporność na choroby i pasożyty wewnętrzne. Poprawia wigor i zdrowie.

Skład: ryby i ich pochodne, zboża, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, warzywa, wodorosty, wyroby piekarnicze, drożdże, oleje i tłuszcze, mięczaki i skorupiaki, substancje mineralne. 

Analiza jakościowa: białko 33 %, tłuszcze 4 %, włókno 3 %, popiół 17 %, fosfor 0,8 %

Zawartość: 22 g

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mini Algae Wafers pokarm roślinny
Twoja ocena
Inne produkty od Hikari