Odpieniacz białek PS-130

Symbol: SE-31120
Więcej informacji
200,29 zł
W magazynie
SKU
4001942311205
-
+

Mały i oszczędzający miejsce odpieniacz do akwariów morskich.
Odpieniacze białek są sercem filtracji wody w akwarium morskim. Usuwają białka, które są stale uwalniane do wody przez mikroorganizmy, bezkręgowce i ryby. Wydajne i ekonomiczne odpieniacze usuwają cząstki, substancje pływające i napowietrzają akwarium. Energooszczędny odpieniacz sera marin Protein Skimmer PS 130 jest bardzo mały i zajmuje niewiele miejsca. Jest odpowiedni dla nano akwariów i akwariów o pojemności do 130 litrów. Podobnie jak nieco większy odpieniacz sera marin Protein Skimmer PS 200, zawiera energooszczędną pompę zintegrowaną w obudowie urządzenia, która sama zasysa powietrze i miesza go z wodą akwariową. Urządzenia mogą być łatwo przymocowane do wnętrza akwarium za pomocą uchwytu z regulacją wysokości. Przepływ powietrza i wody można łatwo regulować.

Sera marin Protein Skimmer 400 HO jest odpowiedni do akwariów do 400 litrów i może mieć różne zastosowanie. Nadaje się zarówno do zamocowania w akwarium jak i w sumpie. Jest zatem odpowiedni dla wszystkich akwarystów, którzy chcą przejść z akwarium słodkowodnego do akwarium morskiego.

Większy sera marin Protein Skimmer 600 S nadaje się do zamontowania w sumpie, jest łatwy w użyciu i odpowiedni dla akwariów o pojemności do 600 litrów.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Odpieniacz białek PS-130
Twoja ocena
Inne produkty od Sera