Darmowa dostawa od 75,00 zł
Sera Zawór do reaktora dyfuzji CO2 2szt/opak
Nowość

Sera Zawór do reaktora dyfuzji CO2 2szt/opak

17,09 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
50 dni na darmowy zwrot
Bezpieczne zakupy

Sera Zawór do reaktora dyfuzji CO2 2szt/opak

Sera Stopper for CO2 Diffusion Reactor czyli Zawór do reaktora dyfuzyjnego CO2 to niezbędne akcesorium, które zapewnia skuteczne zabezpieczenie i optymalne działanie reaktora dyfuzyjnego CO2. Ten praktyczny zawór został zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczne i szczelne zamknięcie systemu, co zapobiega wyciekom gazu i utracie cennego dwutlenku węgla. Dlaczego warto kupić Sera Zawór do reaktora dyfuzyjnego CO2: • Zawór zapewnia szczelne zamknięcie reaktora dyfuzyjnego CO2, co zapobiega wyciekom i utracie gazu, zapewniając tym samym efektywne działanie systemu. • Produkt jest prosty w instalacji, co pozwala na szybkie i wygodne zabezpieczenie reaktora dyfuzyjnego. • Wykonany z trwałych materiałów, Sera Zawór do reaktora dyfuzyjnego CO2 gwarantuje długotrwałe i niezawodne użytkowanie. • Zawór jest idealnie dopasowany do reaktorów dyfuzyjnych CO2 marki Sera, ale może być również używany z innymi kompatybilnymi systemami. Opakowanie: 2 sztuki

Marka
Symbol
SE-08043
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 24 opinii
pixel