Aqua Natura Kamienie Black Lava 50-80mm do akwarium terrarium 5kg/OPAK
Kamienie Black Lava 50-80mm to efektowna dekoracja do akwarium i terrarium, która wprowadzi do Twojego zbiornika naturalny, wulkaniczny charakter. Te większe, porowate skały wulkaniczne w opakowaniu 5kg doskonale sprawdzają się jako główny element aranżacji, tworząc wrażenie skalistych pejzaży. Ich surowa tekstura i ciemna kolorystyka stanowią idealny kontrast dla roślin wodnych i innych dekoracji.
Naturalny wulkaniczny akcent w Twoim zbiorniku
Każdy akwarysta marzy o wyjątkowej aranżacji, która przyciągnie wzrok i stworzy harmonijne środowisko dla ryb i roślin. Kamienie wulkaniczne Black Lava o rozmiarze 50-80mm to doskonały wybór dla miłośników oryginalnych dekoracji. Dzięki swojej porowatej strukturze nie tylko pięknie wyglądają, ale także wspomagają biologiczną równowagę w zbiorniku.
Najważniejsze zalety
- Rozmiar 50-80mm idealny jako centralny punkt aranżacji
- Uniwersalne zastosowanie w akwarium słodkowodnym, morskim i terrarium
- Neutralność dla parametrów wody - nie wpływa na pH
- Porowata struktura wspierająca filtrację biologiczną
- Autentyczny wulkaniczny wygląd z unikalną teksturą
- Opakowanie 5kg wystarczające dla średnich i większych zbiorników
- Bezpieczne dla ryb, krewetek i roślin wodnych
Specyfikacja techniczna
- Rozmiar kamieni: 50-80mm
- Waga opakowania: 5kg
- Marka: Aqua Natura
- Materiał: naturalna lawa wulkaniczna
- Kolor: czarno-szary
- Zastosowanie: akwarium, terrarium
- Wpływ na parametry wody: neutralny
Wybierając kamienie Black Lava od Aqua Natura, inwestujesz w dekorację, która służyć będzie przez lata. Ich większy rozmiar sprawia, że doskonale sprawdzą się jako główne elementy kompozycji aquascapingowych. Porowata powierzchnia stanie się domem dla pożytecznych bakterii, wspierając naturalne procesy biologiczne w Twoim akwarium.
Parametr | Wartość |
---|---|
Marka | Aqua Natura |
Rozmiar kamieni | 50-80mm |
Waga | 5kg |
Materiał | Lawa wulkaniczna |
Kolor | Czarno-szary |
Zastosowanie | Akwarium, terrarium |